mkk budownictwo

A+ A A-

Usługi architektoniczne 2

Nasi Klienci mają możliwość skorzystania z usług architektonicznych oferowanych przez współpracujące z nami pracownie:


Pracownia Architektoniczna Arangeria
Oferta:


W przypadku projektu budynku proponujemy rozwiązania indywidualne lub projekty gotowe. Projekty indywidualne opracowujemy wraz z klientem posiadając wytyczne projektowe, wybraną działkę oraz wypis z miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego lub warunki zabudowy. Wszystkie szczegóły ustalamy na spotkaniu, po którym powstaje projekt domu skrojonego na miarę.

Dla poszukujących pomocy w aranzacji wnętrza, służymy dobrą radą i podpowiedzią co do rozplanowania przestrzeni, ustawienia mebli, doboru kolorystyki, materiałów i tkanin.

Możemy też zaaranżować przestrzeń mieszkania, domu, biura lub lokalu w oparciu o Państwa wymagania i wskazówki. Spotykamy się w celu poznania Państwa charakterów i sposobów spędzania czasu, a także przyzwyczajeń, schematów, podziału ról w domu lub pełnionej funkcji w pracy. Na podstawie tego planujemy przestrzeń, która idealnie dopełnia Państwa życie i pracę.


Przykładowe projekty:

Galeria realizacji
Galeria projektów


Dane kontaktowe:
ul. Rozłucka 14/25, 04-029 Warszawa
tel: 604 461 368
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
 
 
© MKK budownictwo | Wykonanie serwisu: Nebula-Studio.